Sprzęt

Hypervolt


Jako trener przygotowania motorycznego współpracuję z doświadczonymi fizjoterapeutami i masażystami sportowymi. Uważam, iż dobrze przeprowadzona terapia  z wykorzystaniem odpowiednich technik manualnych jest najlepszym sposobem na regenerację układu ruchu. Regularne wizyty sportowców u fizjoterapeuty powinny stanowić fundament ich przygotowania i być traktowane na równi z treningiem sportowym.

Fizjoterapeuci na co dzień w swojej pracy wykorzystują najnowszy sprzęt, który przyspiesza proces regeneracji i wpływa pozytywnie na relaksację i rozluźnienie mięśni. Dzisiaj chciałem przedstawić urządzenie Hypervolt, niewielki, bezprzewodowy sprzęt do masażu wibracyjnego. Doskonałe uzupełnienie terapii manualnej.

Hypervolt to ultralekkie, bezprzewodowe i w pełni mobilne urządzenie do terapii pneumatycznej, przeznaczone zarówno do użytku fizjoterapeutów jak i osób indywidualnych, które chcą zadbać o swoje zdrowie i uchronić się przed kontuzjami.

Dzięki 3 stopniom intensywności wibracji i maksymalnej częstotliwości wibracji na poziomie 3,200 uderzeń na minutę, Hypervolt jest urządzeniem, które odpowiada na wszystkie potrzeby użytkowników – od osób początkujących po profesjonalnych sportowców.

4 końcówki umożliwiają precyzyjną i skuteczną terapię wszystkich grup mięśniowych a wydajna bateria daje możliwość pracy urządzenia aż do 3 godzin.

Hypervolt to świetny sposób na zastąpienie pracy fizjoterapeuty i codzienny masaż, który poprawia jakość tkanki mięśniowej i pomaga zwiększyć zakres ruchu.

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Waga: 1,1kg
  • 3 poziomy intensywności wibracji
  • Maksymalna częstotliwość 3,200 uderzeń na minutę
  • Wydajna bateria litowo-jonowa umożliwiająca 3-godzinną pracę na jednym ładowaniu
  • 4 końcówki do precyzyjnego masażu mięśni
  • Technologia Quite-Glide™ zapewniająca cichą pracę

Hypervolt, to doskonałe urządzenie, które ułatwia
rozluźnienie napiętych mięśni,
oraz wspomaga terapię manualną skutecznym
masażem wibracyjnym. Polecam gorąco.

Łukasz Markiewicz
fizjoterapeuta,
Carolina Medical Center

Cena urządzenia – 1499

Więcej informacji znajdziecie na stronie:

Strona Główna

Więcej informacji na temat profesjonalnego przygotowania do sportu znajdziesz w książce „Trening Zawodowca”:

Dorian Łomża

Dorian Łomża

Trener przygotowania motorycznego, trener personalny, instruktor kulturystyki i lekkiej atletyki