Inne

Ebook – Biegaj szybciej bez kontuzji.

Długo wyczekiwany ebook jest już dostępny!

Obowiązkowa lektura dla wszystkich osób, które regularnie biegają i chcą poprawić swoje wyniki.

 

Książka powstała we współpracy doświadczonego fizjoterapeuty sportowego z wieloletnim stażem oraz trenera przygotowania motorycznego współpracującego z najlepszymi polskimi sportowcami.

  

Połączenie wiedzy i wspólnych doświadczeń zaowocowało powstaniem pierwszej książki w formie elektronicznej zawierającej zarówno instruktaż do ćwiczeń, jak również materiały video.

———————————————-

Co znajdziesz w środku?

100 stron rzetelnej wiedzy zawartej w 10 rozdziałach.

115 Ćwiczeń – zarówno funkcjonalnych, jak i siłowych. Większość ćwiczeń możesz wykonywać w warunkach domowych, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

Do wszystkich ćwiczeń przygotowaliśmy materiały video prezentowane przez Artura Kuciapskiego-  wicemistrza Europy w biegu na 800m.

A wszystko to za jedyne 29.99 zł!

Kup teraz!

Jedyna taka okazja, aby przenieś swój poziom sportowy na wyższy poziom i cieszyć się z biegania bez kontuzji.

—————————————————————————————————————————————-

Autorzy:

Cecylia Czymbor- Fizjoterapeutka sportowa

W swojej karierze współpracowała z wieloma Kadrami Narodowymi i Klubami Sportowymi. Była także fizjoterapeutką w sztabie medycznym Misji Olimpijskiej w Rio de Janeiro 2016, gdzie opiekowała się naszymi olimpijczykami. Na co dzień pomaga zarówno profesjonalnym sportowcom, jak i amatorom wrócić do formy po kontuzji.

Zajmuje się także profilaktyką urazów, gdzie wykonując proste testy i obserwując wzorce ruchowe, zwraca uwagę na najsłabsze ogniwa w ciele zawodnika.

Ukończyła krakowski AWF na kierunku Fizjoterapia. Swoją wiedzę pogłębia poprzez uczestnictwo w największych międzynarodowych konferencjach medycyny sportowej m.in. konferencjach medycznych FIFY czy FC Barcelony. Dodatkowo wiedzę zdobywa poprzez kursy i staże zagraniczne (Bolonia, Londyn, Los Angeles) u boku najlepszych lekarzy, ortopedów i fizjoterapeutów.

Jest jedną z założycielek projektu „eFizjo Szybszy powrót po kontuzji”, gdzie kompleksowo wykorzystuje doniesienia ze świata nauki, a także zdobycze technologii, by pomóc pacjentom wyjść z kontuzji jeszcze szybciej.

https://www.facebook.com/efizjopl

 

Dorian Łomża- trener przygotowania motorycznego, trener personalny, instruktor kulturystyki i lekkiej atletyki.

Na co dzień pracuje z zawodnikami na najwyższym poziomie sportowym: odpowiada za ich przygotowanie fizyczne. Łączy wiedzę z zakresu fizjoterapii, treningu funkcjonalnego, biomechaniki i fizjologii wysiłku fizycznego. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami sportowymi w Polsce i za granicą.

Swoją wiedzę zdobywał, kończąc studia magisterskie w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego, oraz studia podyplomowe AWF Warszawa na kierunku Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie.

Obecnie jest wykładowcą akademickim, szkoleniowcem, autorem książki Trening Zawodowca. http://treningzawodowca.pl/ksiazka/

 

 

Artur Kuciapski

srebrny medalista Mistrzostw Europy w biegu na 800m, medalista Mistrzostw Polski. Aktualnie trener biegania:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100058166074299

 
Dorian Łomża

Dorian Łomża

Trener przygotowania motorycznego, trener personalny, instruktor kulturystyki i lekkiej atletyki