Inne

Ebook- Regeneracja w sporcie

Każdy sportowiec powinien przeczytać tego Ebooka!

 

Odpowiednio zaplanowany proces treningowy w połączeniu z zastosowaniem właściwych metod regeneracji i środków odnowy biologicznej zapewni harmonijny rozwój Twojej formy lub kariery sportowej.

Niestety wielu trenerów i sportowców nie przywiązuje dużej wagi do regeneracji. Tymczasem odpoczynek oraz środki odnowy biologicznej powinny być uwzględnione w całym procesie treningowym, a poszczególne metody – zaplanowane i konsekwentnie stosowane.

Brak równowagi między treningiem a regeneracją bardzo często kończy się przetrenowaniem i koniecznością okresowego przerwania ćwiczeń.

Choćbyś trenował dzień i noc – nie osiągniesz założonych celów, jeżeli nie zastosujesz odpowiednich metod regeneracji. Prędzej czy później Twój organizm odmówi dalszej współpracy, a Ty będziesz borykał się z kontuzją lub z innymi problemami zdrowotnymi.

Książka Regeneracja w sporcie to kompletny przewodnik, który powinna przeczytać każda osoba regularnie trenująca.

W niniejszej książce zawarłem tylko sprawdzoną wiedzę, popartą badaniami naukowymi oraz własnym doświadczeniem w przygotowywaniu zawodników do najważniejszych zawodów sportowych.

Nieważne, czy jesteś zawodowcem, czy amatorem, czy trenujesz już 10 lat, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem – wiedzę zawartą w tej książce będziesz mógł wykorzystać od razu, co pozwoli Ci przenieść trening na wyższy poziom. Opisuję w niej metody regeneracji, które skutecznie uzupełnią Twoje przygotowania do sezonu startowego.

Mądre trenowanie to nie tylko wybór odpowiednich obciążeń treningowych, lecz przede wszystkim dobrze zaplanowana i przeprowadzona regeneracja.

 

Co znajdziesz w Środku?

10 rozdziałów kompleksowo opisujących skuteczne formy regeneracji uwzględniającą najnowszą wiedzę.

 

W książce opisuje zarówno sprawdzone metody regeneracji- sauna czy krioterapia- jaka również nowoczesne rozwiązania stosowane w sporcie – tlenoterapia hiperbaryczna czy drenaż limfatyczny.

Znajdziesz informacje na temat snu, żywienia i suplementacji. Dowiesz się, dlaczego należy rozciągać się po treningu i jakie formy są najbardziej skuteczne. W książce opisuje jak kontrolować poziom zmęczenia za pomocą prostych do wykonania testów.

 

 

 

Dowiesz się czy warto stosować nowe gadżety do regeneracji i czy rzeczywiście działają?

 

W książce znajdziesz nie tylko dokładny opis stosowania poszczególnych metod, ale również schemat układania rocznego, tygodniowego i dziennego planu regeneracji z uwzględnieniem poszczególnych okresów treningowych.

 

 

A wszystko to za jedyne 29.99 zł!

Dorian Łomża

Dorian Łomża

Trener przygotowania motorycznego, trener personalny, instruktor kulturystyki i lekkiej atletyki