Nasi Partnerzy

New Level Sport

Firma oferująca najwyższą jakość sprzętu sportowego zarówno do treningu jak i diagnostyki i regeneracji. To właśnie ten sprzęt możecie zobaczyć w moich materiałach edukacyjnych. Rozwiązania oferowane przez NLS stosuje w treningu z zawodnikami różnych dyscyplin sportu. Jeżeli szukacie naprawdę solidnego sprzętu sportowego zajrzyjcie na stronę.

newlevelsport.pl

Carolina Medical Center

To jeden z najnowocześniejszych prywatnych szpitali ortopedycznych w Europie. Niekwestionowany lider w dziedzinie medycyny sportowej. Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Doświadczony zespół lekarzy, fizjoterapeutów i trenerów przygotowania motorycznego to absolutny fundament w dzisiejszym sporcie zawodowym. Jeżeli szukacie fachowej opieki medycznej polecam specjalistów z Carolina Medical Center.

carolina.pl

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie

To uczelnia , która wspiera najlepsze polskie talenty umożliwiając jednoczesną edukację z trenowaniem i startowaniem w zawodach. Wykwalifikowana kadra trenerska, bogata oferta edukacyjna i nowoczesne zaplecze treningowo-naukowe gwarantują najwyższy poziom edukacji i zdobycie kwalifikacji zawodowych docenianych na rynku pracy. Przyszłych trenerów jak i obecnych zawodników zachęcam do zapoznania się z ofertą edukacyjną.

ews.edu.pl

Centrum Treningowe EWS

To miejsce gdzie przygotowuje swoich zawodników do okresu startowego. Tutaj również prowadzę szkolenia i wykłady. W pełni wyposażone centrum umożliwia trening na najwyższym poziomie.

Oferta Treningowa