Promocja

Książka: Trening Zawodowca

Książka niedostępna

DLACZEGO TRENING ZAWODOWCA?

Pierwsza na polskim rynku książka opisująca krok po kroku, jak zawodowcy przygotowują się do uprawiania sportu na poziomie mistrzowskim

1

Kompedium wiedzy

Książka ta stanowi kompendium wiedzy na temat profesjonalnego przygotowania do uprawiania sportu. Skierowana jest do wszystkich osób, które chcą poprawić swoje zdrowie dzięki uprawianiu sportu – mądrze i w zgodzie z własnymi potrzebami.
2

Książka dla wszystkich

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak trenować, jak prawidłowo się odżywiać, jak unikać kontuzji – ta książka jest dla Ciebie.
3

Ponad 250 stron

To rzetelna wiedza podana na 250 stronach, na których odkryjesz proste sposoby na poprawę swojej formy sportowej. Wskazówki i gotowe rozwiązania będziesz mógł wprowadzić natychmiast i cieszyć się z uprawiania sportu.

Masz problem?

 • Masz problem z kontuzjami lub ze zdrowiem?
 • Nie wiesz, jak efektywnie trenować?
 • Brakuje Ci sprawności ogólnej?
 • Nie widzisz postępów w treningu?
 • Niewłaściwie się odżywiasz?
 • Nie jesteś pewien, czy suplementy, które stosujesz, działają?
 • Brakuje Ci wiedzy na temat planowania treningu?
 • Nie wiesz, jakie ćwiczenia siłowe powinieneś wykonywać?
 • Nie wiesz, gdzie szukać fachowej wiedzy?
 • Masz wątpliwości co do swoich metod treningowych?
 • Nie wiesz, jak rozpocząć przygodę ze sportem?

Powinieneś przeczytać tę książkę, jeśli…

 • Chcesz trenować zdrowo i bezpiecznie,
  a przy tym cieszyć się z uprawiania sportu.
 • Chcesz, żeby efektywność Twoich treningów
  i wyniki sportowe poszybowały w górę.
 • Chcesz umieć zaplanować
  jednostki treningowe dopasowane do swoich potrzeb.
 • Chcesz stać się silniejszy,
  a nie wiesz, jak się do tego zabrać.
 • Chcesz się dowiedzieć, jakich ćwiczeń siłowych
  i funkcjonalnych potrzebujesz.
 • Chcesz poznać zasady prawidłowego odżywiania
  i odkryć prawdę o suplementach diety.
 • Chcesz przygotować się jak zawodowiec,
  nie wydając na to fortuny.
 • Po prostu chcesz być lepszym sportowcem.

Wyobraź sobie…

Wyobraź sobie, że jesteś w pełni zdrowy, nie borykasz się z żadnymi kontuzjami, Twoje treningi stają się coraz lepsze. Jesteś sprawny, osiągasz wyznaczone cele, spełniasz się jako sportowiec.

Wyobraź sobie tę radość, którą czujesz, gdy kończysz ciężki trening wykonany na 100%. Satysfakcję płynącą ze świadomości, że dałeś z siebie wszystko. Szczęście, które Ci towarzyszy, gdy przekraczasz linię mety, gdy wygrywasz, gdy pokonujesz własne słabości i stajesz się zwycięzcą – przede wszystkim dla samego siebie. Poczuj emocje, które wiążą się z rywalizacją sportową.

Wyobraź sobie, że Twoje problemy z odżywianiem i sylwetką rozpływają się, a ich miejsce zajmują świadomość własnego ciała i poznanie tego, co jest dobre dla organizmu.
Dzięki zwiększeniu świadomości i koncentracji na własnych potrzebach, dzięki mądremu treningowi i racjonalnemu odżywianiu w końcu uzyskujesz wymarzoną sylwetkę, pełną energii i zdrowia sylwetkę sportowca.

Wyobraź sobie, jak realizujesz swoje cele i plany. Co ważne, nie odbija się to na Twoim zdrowiu i samopoczuciu. Poczuj zmianę, jaka następuje w życiu, kiedy sport i zdrowie stają się codziennością.

Co byś zrobił, gdybyś mógł przygotowywać się jak profesjonalista? Jak byś się poczuł, gdybyś miał dostęp do tych samych narzędzi co on?

Wyobraź sobie, że wiedza zarezerwowana do tej pory wyłącznie dla najlepszych sportowców jest w zasięgu Twojej ręki! Czy jesteś gotów ją poznać?

Poczuj się jak zawodowiec i dowiedz, jak trenować, żeby Twoje cele i marzenia się spełniały, a ciało rozwijało się w zdrowiu i harmonii.

"Książka «Trening zawodowca» to brakujące ogniwo dzisiejszego świata sportu. Łączy usystematyzowaną wiedzę treningową i doświadczenie trenerskie w spójny i zwięzły sposób. Dorian jest profesjonalistą pod każdym względem i również taka jest ta książka, a wiedza w nie zawarta przyda się kązdemu, kto poważnie myśli o sporcie - amatorowi jak i profesjonalnemu zawodnikowi na każdym szczeblu i w każdym wieku."

Oktawia NowackaBrązowa Medalistka Igrzysk Olimpijskich

"Dorian Łomża zaskarbił sobie moje serce profesjonalizmem, ogromną wiedzą, indywidualnym podejściem do zawodnika i do sportu oraz zaangażowaniem na każdym szczeblu treningowym. Książka «Trening zawodowca» to kopalnia wiedzy na temat profesjonalnego przygotowania do sportu. Polecam ją każdemu, kto chce uprawiać sport w zdrowiu przez wiele lat."

Aleksandra SochaWojskowa Mistrzyni Świata w Szermierce, czterokrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich

"«Trening zawodowca» to książka napisana przez fachowca, który całe życie poświęcił dla sportu. Powstała z pasji do sportu, a wiedza w niej zawarta pomoże niejednemu zawodnikowi osiągnąć szczyt swojej formy. Opisane w niej porady i rozwiązania wynikają z wielu lat doświadczenia Doriana w pracy z zawodnikami takimi jak ja."

Jacek CzechParaolimpijczyk, Wicemisztrz Świata i Europy w Pływaniu Stylem Grzbietowym

"Gdybym mógł cofnąć się w czasie i wykorzystać wiedzę, jaka zawarta jest w tej książce, prawdopodobnie uniknąłbym wielu kontuzji, które wyeliminowały mnie z treningów na 2 lata. Książka ta jest warta przeczytania, a zawarte w niej wskazówki pomogą każdemu: od amatora do zawodowca. Jak dla mnie numer 1 wśród książek poruszających temat profesjonalnego przygotowania się do sportu."

Artur KuciapskiWicemistrz Europy w Biegu na 800 m

Trenuj mądrze, w zdrowiu i bez kontuzji

„Trening zawodowca” krok po kroku przeprowadzi Cię przez świat sportu zawodowego. Pokaże, jak można osiągnąć wysoki poziom sportowy, zachowując pełnię zdrowia.

BADANIA ZDROWOTNE

ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA

BIOMECHANIKA

FIZJOLOGIA WYSIŁKU FIZYCZNEGO

KSZTAŁTOWANIE ZDOLNOŚCI MOTORYCZNYCH

PROFILAKTYKA KONTUZJI

PLANOWANIE I KONTROLA PROCESU TRENINGOWEGO

TRENING SIŁOWY

TRENING FUNKCJONALNY

JEDNA KSIĄŻKA ZAWIERAJĄCA KLUCZOWE INFORMACJE DLA KAŻDEJ OSOBY TRAKTUJĄCEJ SPORT JAKO PASJĘ

250 STRON WIEDZY, KTÓRA POZWOLI CI WZNIEŚĆ SIĘ NA WYŻSZY POZIOM SPORTOWY

18 ROZDZIAŁÓW PEŁNYCH WSKAZÓWEK I GOTOWYCH ROZWIĄZAŃ

TYSIĄCE GODZIN SPĘDZONYCH NA PRACY Z ZAWODNIKAMI I KSZTAŁTOWANIU WŁASNYCH UMIEJĘTNOŚCI

70 ĆWICZEŃ SIŁOWYCH I FUNKCJONALNYCH STANOWIĄCYCH PODSTAWĘ PRZYGOTOWANIA KAŻDEGO SPORTOWCA

Autor

DORIAN ŁOMŻA

Trener przygotowania motorycznego, trener personalny, instruktor kulturystyki i lekkiej atletyki

Na co dzień pracuje z zawodnikami na najwyższym poziomie sportowym: odpowiada za ich przygotowanie fizyczne. Łączy wiedzę z zakresu fizjoterapii, treningu funkcjonalnego, biomechaniki i fizjologii wysiłku fizycznego. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami sportowymi w Polsce i za granicą.

Współpracuje z Oktawią Nowacką, która w 2016 roku w Rio de Janeiro zdobyła brązowy medal w pięcioboju nowoczesnym. Przygotowuje zawodniczkę od strony funkcjonalnej i siłowej.

Przygotowywał do igrzysk mistrzynię świata w szermierce, czterokrotną uczestniczkę igrzysk olimpijskich Aleksandrę Sochę. Współpracuje z Jacekiem Czechem, paraolimpijczykiem, mistrzem świata i Europy w pływaniu stylem grzbietowym. Dzięki wiedzy z zakresu treningu funkcjonalnego i fizjoterapii pomógł Wicemistrzowi Europy w biegu na 800m Arturowi Kuciapskiemu w powrocie do zdrowia po poważnej kontuzji.